Podľa vašich požiadaviek zorganizujeme párty, poradu, či konferenciu v špeciálne upravenom spoločenskom vozni ZSSK.

Mimoriadna preprava neponúka totiž len samotnú prepravu, ale jej hlavným cieľom je priniesť klientovi jedinečný zážitok v rôznych podobách. Pri takomto spôsobe preprave je čas strávený cestovaním efektívny. V nasledujúcich riadkoch vám priblížime akú netradičnú a zaujímavú podobu môže mať vaša cesta. Fantázii sa medze nekladú.

„Mimoriadne prepravy robia cestovanie vlakom atraktívnejším. Veď mať firemnú akciu, konferenciu, oslavu, či diskotéku „na kolesách“ je netradičné a určite aj lukratívne…“

 Mimoriadna preprava vychádza z troch základných možností:
• zostavenia vlakovej súpravy podľa vlastných predstáv,
• pripojenia vami vybraného vagónu na pravidelný vlak,
• pristavenie vami zvoleného vozňa na ľubovoľnej železničnej stanici;

Sme pripravení zabezpečiť mimoriadne prepravy doma i v zahraničí pre cestujúcich podľa ich želania aj na mimoriadne akcie akými sú zájazdy na výstavy, veľtrhy pre odbornú verejnosť, či cesty za športom alebo kultúrou. V rámci mimoriadnej prepravy zabezpečujeme catering, obsluhujúci personál, výzdobu vozňa, DJ-a, hostesing, barman show, koncertné vystúpenia, poznávacie výlety a ďalšie iné služby.

Pri našich mimoriadnych prepravách využívame stále populárnejší spoločenský vozeň Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. (ZSSK). Ide o veľkopriestorový, odhlučnený, klimatizovaný vozeň, vybavený najmodernejšou technikou, ktorý sa prispôsobí každej situácii. Svojim usporiadaním sa dá využiť na organizovanie prezentačnej jazdy, banketu, konferencie, koncertu, firemnej párty, diskotéky alebo dokonca aj netradičnej oslavy, či svadby.

Vozeň je vybavený:
• plazmovou obrazovkou,
• projektorom,
• premietacím plátnom,
• barovým pultom,
• DJ pultom (aparatúra, mikrofón, mixážny pult),
• svetelnými efektami;
Kapacita vozňa je 12 až 50 osôb podľa spôsobu usporiadania.

Pri realizácií mimoriadnej prepravy spolupracuje spoločnosť WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. so štátnym dopravcom Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK), prostredníctvom ktorého vieme na mimoriadnu prepravu zabezpečiť aj iné vozne (napr.: lôžkové, reštauračné a pod.).

V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom e-mailovej adresy na gr@wgske.sk

Dokumenty na stiahnutie:

Propagačná
brožúra