O nás

Vitajte na stránkach spoločnosti WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s.

Vítame Vás na stránkach našej spoločnosti. Spoločnosť WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. vznikla v roku 1995. Jej zakladateľom bol Ing. Ľudomír Cap. Základným poslaním našej spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb na profesionálnej úrovni v oblasti reštauračného stravovania v reštauračných vozňoch, služieb mobilbarov, ubytovania v ležadlových a lôžkových vozňoch a služieb autovlaku v železničných vozňoch špeciálnej stavby. Pri svojej práci uplatňujeme systém riadenia kvality podľa ISO 9001:2008 a systému HACCP. O vašu spokojnosť sa stará viac než 250 pracovníkov, ktorí denne poskytujú služby vo vlakových súpravách na Slovensku a v na vybraných tratiach v ČR. Spoločnosť je členom medzinárodných organizácií: FTE (Forum Trade Europe) a IRCG (International Rail Catering Group).

Naša spoločnosť Vám ponúka kvalitný servis v danom odbore. Neváhajte a využite naše služby. Náš profesionálny personál je vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb.

Máme svoje priority

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a dlhoročná skúsenosť na trhu. Počas uplynulých takmer 20 rokov sme položili seriózny základ služieb v oblasti:

  • reštauračné vozne
  • ubytovacie vozne (ležadlové a lôžkové)
  • autovlak
  • mobilbary

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať .
K dispozícii máte celodennú Hotline službu na tel. č. +421903320325 .
Svoje pripomienky nám môžete zaslať aj elektronicky: gr@wgske.sk