Zrnková káva TOSTINI v kávovom svete zastupuje svojim výrazom autentickosti stredomorskú tradíciu. Tá je prezentovaná jemným kávovým zrnom praženým podľa starých receptúr s priamou kontrolou v každej časti procesu a exkluzívna hustota kávy s chuťou, na ktorú je ťažké zabudnúť. Káva Tostini prináša jedinečný éterický a zmyslový zážitok. Osobitosť káv z pražiarne TOSTINI tkvie v ich intenzívne temperamentnom charaktere s náznakmi kyslastých tónov, ktoré sa postupne rozvinú do arómy pripomínajúcej čokoládu, kakao, sušenú marhuľu alebo lieskové orechy. Tieto kávy s priam až vulkanickým temperamentným telom upokojuje práve ich jemná krémovosť. Aj vďaka hustote pripomínajúcej puding tieto kávy môžeme nazývať ušľachtilými a elegantnými.

Cieľom spoločnosti TOSTINI je predovšetkým udržiavať kvalitu vzhľadu, vôňe, chuti a teploty kávy neporušené a v najvyššej kvalite, čím stredomorská vášeň týchto dvoch súrodencov vytvorila jedinečný produkt, ktorému sa behom niekoľkých rokov podarilo dosiahnuť očakávanú jemnú chuť a stal sa tak referenčným miestom pre zabezpečenie výbornej kvality talianských káv.

Zakladateľmi pražiarne TOSTINI sú súrodenci Desirèe a Max Tostiniovci. Umelecké cítenie Desirèe, náročný štýl a neustála túžba inovovať, priniesli v posledných rokoch viditeľný vývoj tejto jedinečnej značky. TOSTINI predstavuje podmanivý osviežujúci aromatický nápoj pripravený z pražených semien kávovníka, schopný sprostredkovať jedinečný zážitok z každého dúška. Naopak, Maxove strategické schopnosti ako aj jeho skúsenosti svetového baristu spojené s túžbou po dokonalosti, rovnako aj odhodlanie a schopnosť zlúčiť technológie a remeslo, umožňujú TOSTINI vytvárať tie najlepšie kávové zmesy, ktoré môže príroda ponúknuť.

Doprajte si dúšok tejto lahodnej talianskej kávy v reštauračných vozňoch počas vašich ciest alebo si ju vychutnajte po príchode na hlavnú železničnú Stanicu Košice v prevádzkach Food PARK, Bistro, Staničný Pivovar a POKUR KAFÉ. Okúste zmesy kávy Desirée, ktorá má ušľachtilú a elegantnú chuť, ktorá miestami prechádza do chutí mandlí až sušených fíg. TOSTINI Caffè sa už viac ako 10 rokov venuje kaviarenstvu a catheringovému priemyslu s profesionalitou, inováciami a nadšením. Svojim zákazníkom ponúka prvotriedne kávové zmesy Espresso, Classico, Desirèe, Max a Decaffeinato vyrobené z vysoko kvalitných kávových zŕn z celého sveta.

O kvalitu kávy na prevádzkach Stanice Košice, kde si môžete dopriať túto lahodnú kávu, sa stará certifikovaná garantka kávy TOSTINI, baristka a obchodná zástupkyňa Zuzana Navarčíková. Táto Košičanka je taktiež ako jedna z mála Slovákov držiteľkou viacerých certifikátov od svetovej asociácie kávy Speciality Coffee Association.

30740762_2046556005595660_5177514965736620032_n-300x200

Svoje postrehy a názory s poskytovanými službami môžete vyjadriť zaslaním e-mailu na adresu gr@wgske.sk alebo www.stanicakosice.sk.